Tworzenie stron internetowych Warszawa Magia Usług

o nas

Zawsze do usług IT!

Jesteśmy grupą ludzi, którzy zajmą się kompleksowo Twoim projektem. Specjalizujemy się w tworzeniu stron www oraz sklepów internetowych oraz wszystkim co jest związane z tematyką e-commerce. Tworzymy również wszelkie elementy graficzne.

Oprócz dostarczonego rozwiązania otoczymy Ciebie i Twój produkt opieką, administrując go i wspierając Cię w Twoich potrzebach związanych z produktem.

Nowe technologie to nasza pasja. Powierzone zadania realizujemy skrupulatnie, z należytą starannością. Każdy projekt traktujemy jako wyzwanie i nowe doświadczenie.

Nasze bogate doświadczenie pomoże Ci osiągnąć sukces w biznesie!

Dlaczego warto nam zaufać?

tworzymy produkty, które pozwolą Ci efektywnie pozyskać klientów

Profesjonalne strony internetowe Magia Usług

profesjonalny produkt

Nie masz pojęcia czym jest HTML, CSS, JavaScript, PHP, SVG, jQuery, CMS czy CMYK? Masz do tego pełne prawo! Za niewielkie pieniądze przekażemy Ci profesjonalny produkt, niewymagający od Ciebie zaawansowanej wiedzy podczas dalszego użytkowania.

Opieka techniczna support strony WordPress

łatwość użytkowania

Otrzymasz instrukcję w PDFie, dzięki której bez problemu poradzisz sobie w edycji i dodawaniu nowych treści na Twojej stronie. Redagować witrynę będzie mogło wiele osób. Założymy odrębne konta z wybranymi uprawnieniami.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji Magia Uslug

dyspozycyjność

Masz do czynienia z człowiekiem, nie korporacją. Nie pracujemy na etacie. Kontaktuj się ze mną 24 godziny na dobę, 7 dni z tygodniu. Każda godzina jest dobra, by realizować Twój projekt.

Wycena strony internetowej Magia Usług

uczciwa wycena

Nie tylko uczciwa wycena, ale uczciwa praca jest naszym priorytetem. Prowadzimy małą firmę, a mała firma generuje niskie koszty. Zapłacisz tylko za solidną pracę nad projektem.

Strzał w dziesiątkę Agencja WordPress Magia Usług

rzetelność i terminowość

Nie będziesz zadowolony nawet z najlepszego projektu, bez dobrej współpracy z webdeveloperem. Skorzystaj z naszych usług, a zobaczysz jak precyzyjnie można dotrzymywać ustalonych reguł i terminów.

Kompleksowa pomoc przy stronie internetowej

kompleksowa pomoc

Zawsze możesz na nas liczyć! Służymy radą, pomocą i wszelkimi poprawkami (nawet po sfinalizowaniu zamówienia). To wszystko bez dodatkowych opłat. Napisz, zadzwoń - pomożemy najlepiej jak potrafimy.

Klienci

To oni są najlepszą wizytówką, rekomendacją i podwodem do dumy jednocześnie.

DOSKONAŁA
36 opinii na
Wojciech Fatyga
Wojciech Fatyga
2022-12-28
Współpraca z firmą Magia Usług to czysta przyjemność. Robert i jego ekipa to bardzo profesjonalni programiści, którzy nie boją się wyzwań. Zawsze otwarci na współpracę, terminowi a kontakt bezproblemowy.
malgorzata andruszkiewicz
malgorzata andruszkiewicz
2022-10-27
Bardzo dobra współpraca. Kontakt na najwyższym poziomie. Fachowe i rzetelne podejście do sprawy. To sprawiło że praca nad stroną była przyjemnością a a nie problemem. Bardzo polecam Pana Roberta i jego firmę. Małgorzata Andruszkiewicz Buon Appetito. Białystok
Malgorzata Adamiec
Malgorzata Adamiec
2022-04-04
Serdecznie polecam współpracę z Panem Robertem oraz zespołem Magii Usług, gdyż właśnie umiejętność dostosowania usługi do potrzeb klienta jest magicznym atutem tej współpracy. Pan Robert pomógł mi stworzyć moją stronę internetową od podstaw, pokazał odpowiednie rozwiązania i narzędzia, a wszystko to w sposób profesjonalny i zrozumiały. Zawsze mogę liczyć na pomoc techniczną oraz wsparcie, gdy pojawi się problem i wiem, że jako klientka będę potraktowana życzliwie.
Michał Nowak
Michał Nowak
2021-08-26
Solidna firma. Dobry kontakt i otwartość na potrzeby klienta. Dostałem dokładnie to, o co mi chodziło. Polecam
Paweł Panas
Paweł Panas
2021-07-20
Trzy razy na tak - jak w słynnym show telewizyjnym! Ja również jestem na tak. Serdecznie polecam współpracę z Panem Robertem i jego zespołem. To absolutni profesjonaliści wykazujący się kreatywnością, dużą wiedzą, cierpliwością, zaangażowaniem oraz życzliwością. Projekt jest skrupulatnie analizowany i na każdym jego etapie można liczyć na pomoc Pana Roberta, który przekazuje wszelkie informacje z pasją godną podziwu. Magia usług uwzględnia też wszelkie trendy związane z projektowaniem stron, Social Mediami, co jest szczególnie istotne przy tak dynamicznie zmieniającym się rynku. Serdecznie polecam!
Aleksandra Nasilowska
Aleksandra Nasilowska
2021-06-22
Doskonała współpraca! Pan Robert i jego zespół to profesjonaliści pod każdym względem. Niesamowita kreatywność, duża wiedza, nienaganny kontakt, wsparcie na każdym etapie projektu. Widać, że Pan Robert lubi swoją prace i do każdego projektu podchodzi indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Strona wyszła super, bardzo dziękuje!
Ewa Weber
Ewa Weber
2021-02-22
Polecam, polecam, polecam. Mega wiedza, profesjonalizm, ale także umiejętność słuchania i bardzo dużo życzliwości. Oszczędziłam mnóstwo czasu, pieniędzy i wysiłku dzięki temu, że zaufałam właściwej firmie.
Ohanowicz-Tarasiuk Maria
Ohanowicz-Tarasiuk Maria
2021-01-07
Polecam usługi Pana Roberta, profesjonalizm, kultura i niezawodność. To chyba najważniejsze we współpracy, poza tym bardzo sympatyczny kontakt, pomoc w każdej chwili, ratunek w kłopotach i solidne wywiązywanie się z podjętych obowiązków. Zdecydowanie polecam!
Monika
Monika
2021-01-04
Bardzo polecam - solidnie, terminowo i miło.
Joanna M
Joanna M
2020-11-18
Serdecznie polecam współpracę z magiauslug.pl. Znakomity zespół profesjonalistów! Długo szukałam firmy, która wykona moją stronę www, dla poprzedniego programisty projekt okazał się zbyt wymagający i zrezygnował. Na szczęście trafiłam na Magię Usług - Pana Roberta i jego ekipę, dzięki którym strona została przygotowana tak jak sobie to wymyśliłam. Świetny kontakt, zdolny grafik, ogromna cierpliwość. Polecam w 100%. Jeśli jeszcze kiedyś wpadnę na pomysł realizacji strony www - na pewno wrócę do Magii Usług!

Technologie

Wykonujemy projekty z należytą starannością używając najnowszych rozwiązań projektowych takich jak:
Figma, Slack, Adobe, Trello

Tworzenie stron internetowych WordPress

WORDPRESS

Najpopularniejsza platforma do zarządzania treścią w Internecie.

WOOCOMMERCE

E-commercowa wtyczka open source dla WordPressa.

SHOPER

Oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego typu SaaS.

PRESTASHOP

Innowacyjny system e-commerce dla sklepu internetowego.

DRUPAL

Bezpieczna i wydajna platforma dla stron i sklepów.

JOOMLA

Uniwersalny system zarządzania treścią do tworzenia stron.