magiauslug.pl - tworzenie stron www i sklepów internetowych Warszawa magia usług

o nas


Zawsze do usług IT!

 

Jesteśmy grupą ludzi, którzy zajmą się kompleksowo Twoim projektem. Specjalizujemy się w tworzeniu stron www oraz sklepów internetowych oraz wszystkim co jest związane z tematyką e-commerce. Tworzymy również wszelkie elementy graficzne.

Oprócz dostarczonego rozwiązania otoczymy Ciebie i Twój produkt opieką, administrując go i wspierając Cię w Twoich potrzebach związanych z produktem.

Nowe technologie to nasza pasja. Powierzone zadania realizujemy skrupulatnie, z należytą starannością. Każdy projekt traktujemy jako wyzwanie i nowe doświadczenie.

Nasze bogate doświadczenie pomoże Ci osiągnąć sukces w biznesie!

 

 

Dlaczego warto nam zaufać?

tworzymy produkty, które pozwolą Ci efektywnie pozyskać klientów

profesjonalny produkt

Nie masz pojęcia czym jest HTML, CSS, JavaScript, PHP, SVG, jQuery, CMS czy CMYK? Masz do tego pełne prawo! Za niewielkie pieniądze przekażemy Ci profesjonalny produkt, niewymagający od Ciebie zaawansowanej wiedzy podczas dalszego użytkowania.

łatwość użytkowania

Otrzymasz instrukcję w PDFie, dzięki której bez problemu poradzisz sobie w edycji i dodawaniu nowych treści na Twojej stronie. Redagować witrynę będzie mogło wiele osób. Założymy odrębne konta z wybranymi uprawnieniami.

dyspozycyjność

Masz do czynienia z człowiekiem, nie korporacją. Nie pracujemy na etacie. Kontaktuj się ze mną 24 godziny na dobę, 7 dni z tygodniu. Każda godzina jest dobra, by realizować Twój projekt.

uczciwa wycena

Nie tylko uczciwa wycena, ale uczciwa praca jest naszym priorytetem. Prowadzimy małą firmę, a mała firma generuje niskie koszty. Zapłacisz tylko za solidną pracę nad projektem.

rzetelność i terminowość

Nie będziesz zadowolony nawet z najlepszego projektu, bez dobrej współpracy z webdeveloperem. Skorzystaj z naszych usług, a zobaczysz jak precyzyjnie można dotrzymywać ustalonych reguł i terminów.

kompleksowa pomoc

Zawsze możesz na nas liczyć! Służymy radą, pomocą i wszelkimi poprawkami (nawet po sfinalizowaniu zamówienia). To wszystko bez dodatkowych opłat. Napisz, zadzwoń - pomożemy najlepiej jak potrafimy.


technologie: