Magia Usług - tworzenie stron i sklepów internetowych
 • PL
 • EN
 • o nas

  Zawsze do usług IT!

  Jesteśmy grupą ludzi, którzy zajmą się kompleksowo Twoim projektem. Specjalizujemy się w tworzeniu stron www oraz sklepów internetowych oraz wszystkim co jest związane z tematyką e-commerce. Tworzymy również wszelkie elementy graficzne.

  Oprócz dostarczonego rozwiązania otoczymy Ciebie i Twój produkt opieką, administrując go i wspierając Cię w Twoich potrzebach związanych z produktem.

  Nowe technologie to nasza pasja. Powierzone zadania realizujemy skrupulatnie, z należytą starannością. Każdy projekt traktujemy jako wyzwanie i nowe doświadczenie.

  Nasze bogate doświadczenie pomoże Ci osiągnąć sukces w biznesie!

  Dlaczego warto nam zaufać?

  tworzymy produkty, które pozwolą Ci efektywnie pozyskać klientów

  Magiausług - Dlaczego warto nam zaufać?

  profesjonalny produkt

  Nie masz pojęcia czym jest HTML, CSS, JavaScript, PHP, SVG, jQuery, CMS czy CMYK? Masz do tego pełne prawo! Za niewielkie pieniądze przekażemy Ci profesjonalny produkt, niewymagający od Ciebie zaawansowanej wiedzy podczas dalszego użytkowania.

  Magiausług - Dlaczego warto nam zaufać?

  łatwość użytkowania

  Otrzymasz instrukcję w PDFie, dzięki której bez problemu poradzisz sobie w edycji i dodawaniu nowych treści na Twojej stronie. Redagować witrynę będzie mogło wiele osób. Założymy odrębne konta z wybranymi uprawnieniami.

  Magiausług - Dlaczego warto nam zaufać?

  dyspozycyjność

  Masz do czynienia z człowiekiem, nie korporacją. Nie pracujemy na etacie. Kontaktuj się ze mną 24 godziny na dobę, 7 dni z tygodniu. Każda godzina jest dobra, by realizować Twój projekt.

  Magiausług - Dlaczego warto nam zaufać?

  uczciwa wycena

  Nie tylko uczciwa wycena, ale uczciwa praca jest naszym priorytetem. Prowadzimy małą firmę, a mała firma generuje niskie koszty. Zapłacisz tylko za solidną pracę nad projektem.

  Magiausług - Dlaczego warto nam zaufać?

  rzetelność i terminowość

  Nie będziesz zadowolony nawet z najlepszego projektu, bez dobrej współpracy z webdeveloperem. Skorzystaj z naszych usług, a zobaczysz jak precyzyjnie można dotrzymywać ustalonych reguł i terminów.

  Magiausług - Dlaczego warto nam zaufać?

  kompleksowa pomoc

  Zawsze możesz na nas liczyć! Służymy radą, pomocą i wszelkimi poprawkami (nawet po sfinalizowaniu zamówienia). To wszystko bez dodatkowych opłat. Napisz, zadzwoń - pomożemy najlepiej jak potrafimy.

  Klienci

  To oni są najlepszą wizytówką, rekomendacją i podwodem do dumy jednocześnie.

  Technologie

  Wykonujemy projekty z należytą starannością używając najnowszych rozwiązań projektowych takich jak:
  Figma, Avocode, Slack, Adobe, Trello, Nozbe.

  WORDPRESS

  Najpopularniejsza platforma do zarządzania treścią w Internecie.

  WOOCOMMERCE

  E-commercowa wtyczka open source dla WordPressa.

  SHOPER

  Oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego typu SaaS.

  PRESTASHOP

  Innowacyjny system e-commerce dla sklepu internetowego.

  DRUPAL

  Bezpieczna i wydajna platforma dla stron i sklepów.

  JOOMLA

  Uniwersalny system zarządzania treścią do tworzenia stron.

  malgorzata andruszkiewicz
  malgorzata andruszkiewicz
  2022-10-27
  Bardzo dobra współpraca. Kontakt na najwyższym poziomie. Fachowe i rzetelne podejście do sprawy. To sprawiło że praca nad stroną była przyjemnością a a nie problemem. Bardzo polecam Pana Roberta i jego firmę. Małgorzata Andruszkiewicz Buon Appetito. Białystok
  Malgorzata Adamiec
  Malgorzata Adamiec
  2022-04-04
  Serdecznie polecam współpracę z Panem Robertem oraz zespołem Magii Usług, gdyż właśnie umiejętność dostosowania usługi do potrzeb klienta jest magicznym atutem tej współpracy. Pan Robert pomógł mi stworzyć moją stronę internetową od podstaw, pokazał odpowiednie rozwiązania i narzędzia, a wszystko to w sposób profesjonalny i zrozumiały. Zawsze mogę liczyć na pomoc techniczną oraz wsparcie, gdy pojawi się problem i wiem, że jako klientka będę potraktowana życzliwie.
  Michał Nowak
  Michał Nowak
  2021-08-26
  Solidna firma. Dobry kontakt i otwartość na potrzeby klienta. Dostałem dokładnie to, o co mi chodziło. Polecam
  Paweł Panas
  Paweł Panas
  2021-07-20
  Trzy razy na tak - jak w słynnym show telewizyjnym! Ja również jestem na tak. Serdecznie polecam współpracę z Panem Robertem i jego zespołem. To absolutni profesjonaliści wykazujący się kreatywnością, dużą wiedzą, cierpliwością, zaangażowaniem oraz życzliwością. Projekt jest skrupulatnie analizowany i na każdym jego etapie można liczyć na pomoc Pana Roberta, który przekazuje wszelkie informacje z pasją godną podziwu. Magia usług uwzględnia też wszelkie trendy związane z projektowaniem stron, Social Mediami, co jest szczególnie istotne przy tak dynamicznie zmieniającym się rynku. Serdecznie polecam!
  Aleksandra Nasilowska
  Aleksandra Nasilowska
  2021-06-22
  Doskonała współpraca! Pan Robert i jego zespół to profesjonaliści pod każdym względem. Niesamowita kreatywność, duża wiedza, nienaganny kontakt, wsparcie na każdym etapie projektu. Widać, że Pan Robert lubi swoją prace i do każdego projektu podchodzi indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Strona wyszła super, bardzo dziękuje!
  Ewa Weber
  Ewa Weber
  2021-02-22
  Polecam, polecam, polecam. Mega wiedza, profesjonalizm, ale także umiejętność słuchania i bardzo dużo życzliwości. Oszczędziłam mnóstwo czasu, pieniędzy i wysiłku dzięki temu, że zaufałam właściwej firmie.
  Ohanowicz-Tarasiuk Maria
  Ohanowicz-Tarasiuk Maria
  2021-01-07
  Polecam usługi Pana Roberta, profesjonalizm, kultura i niezawodność. To chyba najważniejsze we współpracy, poza tym bardzo sympatyczny kontakt, pomoc w każdej chwili, ratunek w kłopotach i solidne wywiązywanie się z podjętych obowiązków. Zdecydowanie polecam!
  Monika Agopsowicz
  Monika Agopsowicz
  2021-01-04
  Bardzo polecam - solidnie, terminowo i miło.
  Joanna M
  Joanna M
  2020-11-18
  Serdecznie polecam współpracę z magiauslug.pl. Znakomity zespół profesjonalistów! Długo szukałam firmy, która wykona moją stronę www, dla poprzedniego programisty projekt okazał się zbyt wymagający i zrezygnował. Na szczęście trafiłam na Magię Usług - Pana Roberta i jego ekipę, dzięki którym strona została przygotowana tak jak sobie to wymyśliłam. Świetny kontakt, zdolny grafik, ogromna cierpliwość. Polecam w 100%. Jeśli jeszcze kiedyś wpadnę na pomysł realizacji strony www - na pewno wrócę do Magii Usług!