magiauslug.pl - tworzenie stron www i sklepów internetowych Warszawa magia usług
  • kontakt:
  • Napisz do nas Magiauslug.pl kontakt@magiauslug.pl
  • Zadzwoń do nas Magiaulsug.pl +48 605 141 785

o mnie


Zawsze do usług IT!

 

Nazywam się Robert Krupa. Strony www projektuję od 10 lat. Mogę śmiało powiedzieć, że robię to, co lubię nie marnując przy tym czasu.

Studiowałem na Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Wiem nie tylko, czym jest HTML czy CSS i jak tworzyć w Internecie. Przez lata administrowałem dużym sklepem internetowym. Temat ten znam również od strony klienta, rozumiem potrzeby użytkowników sklepu i potrafię efektywnie wykorzystywać techniki sprzedaży.

Specjalizuję się w tworzeniu stron www oraz sklepów internetowych oraz wszystkim co jest związane z tematyką e-commerce.

Informatyka i nowe technologie to moja pasja. Powierzone zadania realizuję skrupulatnie, z należytą starannością. Każdy projekt traktuję jako wyzwanie i nowe doświadczenie.

Moje bogate doświadczenie pomoże Ci osiągnąć sukces w biznesie!

 

 

Dlaczego warto mi zaufać?

tworzę produkty, które pozwolą Ci efektywnie pozyskać klientów

profesjonalny produkt

Nie masz pojęcia czym jest HTML, CSS, JavaScript, PHP, SVG, jQuery, CMS czy CMYK? Masz do tego pełne prawo! Za niewielkie pieniądze przekażę Ci profesjonalny produkt, niewymagający od Ciebie zaawansowanej wiedzy podczas dalszego użytkowania.

łatwość użytkowania

Otrzymasz ode mnie instrukcję w PDFie, dzięki której bez problemu poradzisz sobie w edycji i dodawaniu nowych treści na Twojej stronie. Redagować witrynę będzie mogło wiele osób. Założę odrębne konta z wybranymi uprawnieniami.

dyspozycyjność

Masz do czynienia z człowiekiem, nie korporacją. Nie pracuję na etacie. Kontaktuj się ze mną 24 godziny na dobę, 7 dni z tygodniu. Każda godzina jest dobra, by realizować Twój projekt.

uczciwa wycena

Nie tylko uczciwa wycena, ale uczciwa praca jest moim priorytetem. Prowadzę małą firmę, a mała firma generuje niskie koszty. Zapłacisz mi tylko za solidną pracę nad projektem.

rzetelność i terminowość

Nie będziesz zadowolony nawet z najlepszego projektu, bez dobrej współpracy z webdeveloperem. Skorzystaj z moich usług, a zobaczysz jak precyzyjnie można dotrzymywać ustalonych reguł i terminów.

kompleksowa pomoc

Zawsze możesz na mnie liczyć! Służe radą, pomocą i wszelkimi poprawkami (nawet po sfinalizowaniu zamówienia). To wszystko bez dodatkowych opłat. Napisz, zadzwoń - pomogę najlepiej jak potrafię.


technologie: