Tworzenie stron internetowych Warszawa Magia Usług

kariera

Poszukujemy osoby na stanowisko: WordPress Developer

Miejsce pracy: Warszawa (możliwość pracy zdalnej)

Twoje obowiązki:

  • tworzenie i modyfikacja wysokiej jakości szybkich stron przy użyciu platformy WordPress
  • optymalizacja stron opartych o WordPress/Woocomerce
  • rozwiązywanie codziennych wyzwań
  • współpraca z klientami z kraju i za granicy

Nasze wymagania:

  • podzielasz naszą pasję do WordPress i interesują Cię najnowsze technologie
  • masz minimum rok doświadczenia w pracy z WordPress’em
  • samodzielne tworzysz szablony WordPress/Woocomerce
  • masz doświadczenie w obsłudze technicznej witryn opartych o WordPress
  • posiadasz umiejętność diagnozowania i usuwania usterek
  • cenimy sobie otwartość na nowe wyzwania, samodzielność i kreatywność
  • HTML, CSS, PHP, JS, JQuery na poziomie wytworzenia dowolnego szablonu WordPress/Woocomerce
  • znajomość ACF, Polylang oraz WPML
  • znajomość podstawowych zagadnień SEO (YOAST SEO)
  • praca z preprocesorami CSS
  • podstawy pracy z Git’em

Co oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia – nastawienie na długotrwałą współpracę
  • wszelkie niezbędne do pracy, profesjonalne i nowoczesne narzędzia
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • szansę rozwoju poprzez pracę ze specjalistami przy ciekawych projektach
  • ciekawą pracę, za którą zostaniesz doceniony
  • możliwość rozwoju w przyjaznej atmosferze

Wyślij do nas CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu
rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., t.j. Dz. U. z 2015 r.,
poz. 2135, 2281.

„Magia Usług – zawsze do usług IT”